Mecenat Imprezy edukacyjno - rekreacyjne

Zobacz film promujący Redę

Kliknij aby obejrzeć

Październik 2010 Koncert Ani Wyszkoni z zespołem Łzy

17.09.2010 r. z okazji oficjalnego rozpoczęcia budowy i wmurowania aktu erekcyjnego pod budowę kompleksu AquaSfera, firma Semeko przygotowała dla mieszkańców Redy niespodziankę – koncert, którego główną atrakcją był występ Ani Wyszkoni z zespołem Łzy. Kilkutysięczna widownia rozgrzana energetycznym występem gwiazdy świętowała rozpoczęcie wyczekiwanej od wielu lat inwestycji. Zwieńczeniem dnia był okazały pokaz sztucznych ogni.

Dni Redy - Festyny

Czerwiec 2009 V Festyn Rodzinny w Redzie

Kolejny V Festyn Rodzinny w Redzie i kolejna Gwiazda, która porwała mieszkańców Redy i okolic do zabawy. W tym roku na większej niż dotychczas scenie gościliśmy zespół Rico Sanchez & Gipsy Kings Party. Gwiazdę gorącej muzyki latino, rumby, flamenco. Podczas koncertu nie zabrakło takich hitów jak „Volare”, „Bomboleo”, „Soy”. Przed występem Gwiazdy Wieczoru, mieliśmy okazję pobawić się przy hitach idola młodzieży Norbiego, który czarował dziewczyny, śpiewając „Kobiety są gorące”, „Nie zaczepiaj mnie”, „Pokręciło mi się w głowie”, „Rozkołysz się” . Tradycyjnie festyn zakończył się po północy pokazem sztucznych ogni.Czerwiec 2008

Takiego wydarzenia w Redzie jeszcze nie było! Legendarna grupa Boney M zawitała do Redy i wystąpiła przed publicznością zgromadzoną w Parku miejskim „nad oczkiem wodnym” śpiewając swoje niezapomniane hity. Rewelacyjny koncert, który odbył się w ramach IV Festynu Rodzinnego zorganizowanego przez Semeko i Burmistrza Miasta zgromadził tłumy mieszkańców Redy i okolic. Przed koncertem grupy Boney M, w pobliżu sceny olbrzymia grupa kibiców wspierała naszych piłkarzy w boju z Niemcami. Podczas festynu nie zabrakło atrakcji dla najmłodszych, były zabawki dmuchane, rodeo, euro bangy oraz konkursy odbywające się na scenie. Festyn zakończył się - jak tradycja nakazuje - w rytmie przepięknej muzyki, efektownym pokazem sztucznych ogni.Czerwiec 2007

16.06.07 tradycją lat ubiegłych mieliśmy przyjemność organizować Festyn Rodzinny w Redzie. To już trzeci festyn przygotowany przez naszą firmę pod patronatem Burmistrza Miasta Redy. Chociaż pogoda nas nie rozpieszczała, chętnych do zabawy i biesiadowania „przy oczku wodnym” nie zabrakło. Młodsi mogli korzystać z atrakcji dostępnych na placu zabawek dmuchanych, natomiast starsi oglądać pokazy westernowej jazdy konnej oraz występy odbywające się na estradzie. Wieczorem oprócz zespołów Nieznani Sprawcy i Classic mieliśmy okazję posłuchać brzmienia znanego trójmiejskiego zespołu Farba. Około północy zabawa festynowa zakończyła się w rytmie muzyki filmowej, efektownym pokazem sztucznych ogni.

Czerwiec 2006

Piękna, słoneczna pogoda zgromadziła tysiące osób, które wspaniale bawiły się do późnych godzin wieczornych. Semeko przygotowało wiele atrakcji dla mieszkańców Redy i Rumi, w tym stoiska z gorącą i zimną gastronomią. Był konkurs kulinarny na najlepsze kaszubskie ciasto, rodzinny sprawdzian wiadomości o Mieście Reda oraz jazda quadami. Semeko przygotowało mnóstwo atrakcji dla dzieci: zjeżdżalnie, rodeo, wioskę Indiańską, skałki wspinaczkowe oraz konkurs plastyczny "Semeko przyszłości", z którego prace z pewnością staną się inspiracją dla naszych projektantów przy tworzeniu następnych inwestycji mieszkaniowych. Obecni byli przedstawiciele Miasta Redy i Rumi. Semeko otrzymało podziękowania od burmistrza Redy za owocna współpracę. Festyn zakończył pokaz fajerwerków zsynchronizowany z muzyką.

Czerwiec 2005

Mimo niesprzyjającej pogody na festyn chętnie przybyły rodziny mieszkańców Redy. Semeko nie tylko buduje. Semeko dba również o rozwój edukacyjny starszych i młodszych. Na festynie firma przygotowała między innymi konkurs z wiedzy archeologicznej, nawiązując do wykopalisk odkrytych na terenie wznoszącego się osiedla „Przy Młynie”. Włodarze Miasta Redy i zaprzyjaźnionej Rumi aktywnie uczestniczyli w wielu atrakcjach festynu. Nie zapomniano o dzieciach, które licznie korzystały z przygotowanych dla nich atrakcji. Mieszkańcom najbardziej spodobały się liczne konkursach z nagrodami.


Inne mecenaty

Akcja wydobywcza Hetzera - 2007

https://www.semeko.pl/aktualnosci/Udana-akcja-wydobycia-niemieckiego-niszczyciela-Hetzer