Mecenat Sponsoring sportowy

Wizja firmy gospodarującej w zgodzie z naturą, przyjaznej dzieciom i młodzieży oraz propagującej ogólne wartości sportu nie pozostaje jedynie pustą deklaracją. Oprócz głównej naszej działalności, prowadzimy szereg inicjatyw, które śmiało wpisują się w myśl rzymskiego poety Juwenalisa - „w zdrowym ciele – zdrowy duch”.

Kolarstwo, Triathlon

Preferujemy i popieramy zdrowy tryb życia w duchu idei sportowych, rywalizacji, pokonywania własnych słabości– te wartości przyświecają nam zarówno w prowadzonej działalności, jak i poza nią, a ich promowanie uznajemy za naszą misję i pewnego stopnia zobowiązanie wobec przyszłych pokoleń. Czy może być lepsze połączenie wszystkich tych rzeczy niż kolarstwo? Dlatego właśnie Semeko stawia na dwa kółka. Posiadamy sekcje kolarstwa szosowego, MTB, triathlonu męską i żeńską oraz sekcję biegową. Bierzemy czynny udział w rozmaitych zawodach i wyścigach, zarówno na szczeblu lokalnym, jak i ogólnopolskim. Jednak rower może służyć także innym celom niż szlachetna rywalizacja – jako narzędzie transportu, dzięki któremu można dotrzeć w wiele z pięknych miejsc, w które obfituje nasz kraj. Przyjemność z obcowania z dziką przyrodą, pęd we włosach podczas szybkiej jazdy – tego się nie da z niczym porównać! Wychodzimy zatem naprzeciw tym potrzebom, organizujemy również wycieczki i wyjazdy amatorskie.
 

Semeko sponsorem Arki Gdynia

Miło jest nam poinformować, że w sezonie 2013/2014 nasz firma została Srebrnym Partnerem piłkarskiego klubu sportowego Arka Gdynia.To kolejna drużyna, którą wspieramy w rozwoju sportowego zacięcia. Mamy ogromną nadzieję, że przyczynimy się do sukcesu Arki Gdynia w bieżącym sezonie!

Zapraszamy na mecze rozgrywane na murawie gdyńskiego stadionu.

Semeko sponsorem Orląt Reda!

Od sezonu 2012/2013 Miejski Klub Sportowy Orlęta Reda zyskał wsparcie naszej firmy w bieżącej działalności, a w szczególności szkoleniu młodzieży.

Już teraz zapraszamy na stadion MOKSiR w Redzie aby dopingować nasz klub w rozgrywkach IV ligi pomorskiej.

W związku z powyższym klub zmienił również nazwę na SEMEKO Orlęta Reda.


Orkan Rumia

Wizja firmy gospodarującej w zgodzie z naturą, przyjaznej dzieciom i młodzieży oraz propagującej ogólne wartości sportu nie pozostaje jedynie pustą deklaracją.

Firma Semeko w latach 2003-2009, aktywnie wspierała klub piłkarski ORKAN RUMIA. W sezonach 2006/07, 2007/08 i 2008/09 uzyskała miano sponsora tytularnego klubu.

Największym sukcesem klubu SEMEKO ORKAN RUMIA w okresie wspierania przez firmę Semeko było uzyskanie awansu do III Ligi w 2008r.