Kredyty Informacje ogólne

W celu zapewnienia najwyższej jakości usług oferujemy naszym klientom możliwość porównania wielu aktualnych ofert banków w tym oferty specjalne — przygotowane tylko dla klientów Semeko oraz oferty promocyjne zgodnie z najnowszymi obowiązującymi promocjami proponowanymi w 24 bankach hipotecznych.

W codziennych kontaktach z instytucjami finansowymi Eksperci Finansowi Credipass są i występują jako partner dużo silniejszy niż pojedynczy Klienci — stąd możliwość negocjowania cen i warunków kredytów dla naszych klientów.

Wspierając Naszych Klientów swoim doświadczeniem i wiedzą gwarantujemy rzetelność działania. Dopasowujemy oferty do potrzeb i możliwości klientów, szczegółowo informujemy o wszystkich kosztowych elementach kredytu jak oprocentowanie, koszty ubezpieczeń,  prowizje czy warunki wcześniejszej spłaty kredytu.

Oferujemy pomoc w przygotowaniu dokumentacji i przeprowadzamy naszych klientów przez cały proces ubiegania się o kredyt od momentu wyboru banku do wypłaty kredytu. 

Gwarantujemy pełną dyspozycyjność i mobilność – dostosowujemy się do oczekiwań i potrzeb naszych klientów! 

Zapraszamy do umówienia się na bezpłatne spotkanie z doradcą,  który określi Państwa preferencje kredytowe i pod tym kątem przygotuje kilka ofert kredytowych odpowiadających Państwa oczekiwaniom.

W celu uzyskania oferty kredytowej prosimy o kontakt z Ekspertami Finansowymi:

Kontakt z ekspertem:

Sylwia Karoń
tel. kom. 515 210 306
sylwia.karon@credipass.pl

Michał Rzeczycki
tel. kom. 515 210 295
e-mail: michal.rzeczycki@credipass.pl

Janusz Chabowski
tel. kom. 515 210 307
e-mail: janusz.chabowski@credipass.pl