• SEMEKO
  • >
  • Wyszukiwarka lokali

LOKALE USŁUGOWE

Poprowadź swój biznes w miejscu, gdzie przede wszystkim stawiamy na nowoczesność i profesjonalizm. Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców do skorzystania z naszych nieruchomości, pośród których znajdują się lokale usługowe o doskonałych walorach do prowadzenia swojej działalności gospodarczej. SEMEKO to deweloper z Gdyni, który działa na terenie Trójmiasta, jak i okolicznych miejscowości, na przykład Rumi i Redy.

 

Kancelaria? Siłownia? Przedszkole? A może biuro księgowe? Bez względu na to, jaką działalność biznesową prowadzisz, postaw na lokale użytkowe SEMEKO. Wybierz spośród bogatej listy inwestycji, które obecnie prowadzimy i postaw na przestrzeń, która będzie nowoczesna, z dobrą perspektywą na przyszłość i przede wszystkim w atrakcyjnej lokalizacji.

 

Udostępniane przez SEMEKO inwestycje doskonale sprawdzają się w pozyskiwaniu nowych Klientów ze względu na lokalizację, przechodnie z całą pewnością zauważą Twoją firmę i skorzystają z Twojej oferty. Postaw na nasz nowoczesny lokal usługowy, w którym prowadzenie własnego biznesu jest prawdziwą przyjemnością.

 

 

Poniższa lista zawiera przykładowe lokale. Aby poznać pełną
ofertę wyślij do nas zapytanie ofertowe - KLIKNIJ ABY WYSŁAĆ

Schowek
Lokalizacja
Inwestycja
Typ
Budynek
Piętro
Nr
Metraż
[]
Pokoi
Odbiór
Strony
Opcje
Cena brutto
Cena
brutto
Karta
Gdynia
Morska Park
l
1
-1
LU7
50.05
1
2024-12
pn
ZAPYTAJ
Gdynia
Zielona Laguna II
l
A2
0
Lu02
56.10
2
gotowe
pnw
ZAPYTAJ
Reda
Prima Reda
l
3
13
C67
67.79
3
2024-04
pnpoz
b
ZAPYTAJ
Gdynia
Horyzonty Gdyni
l
8
0
L3
87.00
1
gotowe
pnz
ZAPYTAJ
Gdynia
Morska Park
l
1
-2
LU1
88.33
1
2024-12
pnz
ZAPYTAJ
Gdynia
Morska Park
l
1
-1
LU5
88.33
1
2024-12
pnz
ZAPYTAJ
Gdynia
Morska Park
l
1
-2
LU4
127.01
1
2024-12
w
ZAPYTAJ
Gdynia
Morska Park
l
1
-1
LU8
143.33
1
2024-12
pnw
ZAPYTAJ
Gdynia
Horyzonty Gdyni
l
8
0
L2
162.28
1
gotowe
pnz
ZAPYTAJ
 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów biznesowych, proponujemy lokale użytkowe na sprzedaż na terenie Trójmiasta i okolicznych miejscowości. Przedsiębiorcy znajdą u nas wymarzoną lokalizację, gdzie będą mogli z powodzeniem prowadzić własną działalność gospodarczą. Poszukujesz przestrzeni, w której będziesz świadczył usługi i dalej rozwijał swój biznes? Zachęcamy do zapoznania się z przedstawioną w tym miejscu, na bieżąco aktualizowaną ofertą.

Nieruchomości usługowe na sprzedaż

Co znajdziesz wśród naszych propozycji? Dostępne są u nas nowoczesne lokale handlowe na sprzedaż w Gdyni i okolicach o różnorodnym metrażu - od niewielkich powierzchni do tych, które przekraczają 300 m2. Tak bogata oferta sprawia, że bez trudu wybierzesz nieruchomość użytkową w zależności od rodzaju prowadzonego biznesu. Chcesz wykorzystać obiekt w celach handlowo-usługowych, a może rozpocząć w niej działalność kulturalną? W naszej ofercie znajdują się nieruchomości na sprzedaż w Trójmieście, które spełniają odpowiednie wymagania techniczne dla lokali użytkowych.

Intratna inwestycja

Osoby zainteresowane zakupem nieruchomości doskonale zdają sobie sprawę, jak opłacalna może okazać się taka inwestycja w dłuższej perspektywie czasowej. Zabezpieczenie przed galopującą inflacją czy wysoka rentowność najmu lokalu użytkowego, znajdującego się w doskonale skomunikowanym miejscu, stanowią obietnicę maksymalizacji zysku. Przeanalizowałeś swoją sytuację i rozważasz taką formę zainwestowania posiadanego kapitału? Chcesz skorzystać z naszej oferty i umożliwić najemcom realizowanie usług w nowoczesnym budynku?


Chętnie przedstawimy Ci propozycję idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb. Jeśli jednak nie znalazłeś na prezentowanej tutaj liście obiektu handlowo-usługowego, który całkowicie spełnia Twoje oczekiwania, serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszym biurem. Wymienione nieruchomości użytkowe na sprzedaż są przykładowe, zadzwoń lub napisz do nas, aby zapoznać się z pełną ofertą.


Podane informacje lub wizualizacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, mają wyłącznie charakter poglądowy.

Wybierz: