SEMEKO Grupa Inwestycyjna S.A.

81-313 Gdynia, ul. Tatrzańska 10

NIP: 586-20-65-508,
Zarejestrowana pod nr KRS 0000511385
w Sądzie Rejonowym Gdańsk - Północ w Gdańsku,
VIII Wydział Gospodarczy KRS.

Wysokość kapitału zakładowego  - 13.190.732 PLN  

Wysokość kapitału wpłaconego - 13.190.732 PLN

 

Tel. +48 (58) 661 90 55
Tel./Fax +48 (58) 620 53 13
e-mail: info@semeko.pl

Biuro czynne: pon. - pt. 9.00 - 17.00.


Biuro Sprzedaży w Gdyni:

81-313 Gdynia, ul. Tatrzańska 10, tel (58) 661 90 55
Biuro czynne: pon. - pt.  9.00 - 17.00.

Biuro Sprzedaży w Gdyni Redłowo

81-472 Gdynia, Al. Zwycięstwa (wjazd na teren budowy Alvarium), tel. 727 400 910
Biuro czynne: pon. - pt. 9.00 - 17.00, sb. 10.00 - 15.00

 

Aleksandra Bieniek: aleksandra.bieniek@semeko.pl, tel. +48 697 111 250
Magdalena Malska: magdalena.malska@semeko.pl, tel. +48 693 747 550
Krzysztof Stefańczyk: krzysztof.stefanczyk@semeko.pl, tel. +48 697 747 090

Karolina Rejdych: karolina.rejdych@semeko.pl, tel. +48 785 090 820

Adrianna Perszewska: adrianna.perszewska@semeko.pl, tel. +48 785 090 800

Biuro Sprzedaży w Redzie:

84-240 Reda, ul. Morska 7C (budynek Aquatower),

tel. (58) 740 60 40

Biuro czynne: pon. - pt. 9.00 - 17.00, sb. 10.00 - 15.00

 

Kinga Stefańczyk: kinga.stefanczyk@semeko.pl tel. +48 781 350 700

Ewelina Leszczyńska: ewelina.leszczynska@semeko.pl tel. +48 785 090 630

Dział uzgodnień aranżacyjnych:

e-mail: aranzacje@semeko.pl

tel. +48 783 070 100

 
Agata Harackiewicz
Patrycja Kłos

Reklamacje: reklamacje@semeko.pl

 

Marketing:

Agnieszka Knoff: agnieszka.knoff@semeko.pl

 

Księgowość:
 

ksiegowosc.grupa@semeko.pl
 

Zakup gruntów:


zakup.grunty@semeko.pl

DOJAZD
Dojazd do siedziby Semeko jest możliwy od ul. Wolności (zobacz mapkę) - na wysokości dworca PKP Gdynia Główna.