O NAS

Jesteśmy deweloperem, który buduje odpowiedzialnie, nowocześnie, z najlepszej jakości materiałów, a świadectwem naszego doświadczenia są długie lata obecności na rynku oraz dziesiątki tysięcy metrów kwadratowych wybudowanej powierzchni. 
 
Nieustannie wsłuchujemy się w potrzeby klientów, ponieważ mocno wierzymy, że mieszkania staną się dla nich fundamentem dobrego, wygodnego życia. Oddaliśmy dotąd ponad 4000 mieszkań w takich miejscowościach, jak Rumia, Reda, Gdynia. I wciąż się rozwijamy, realizując kolejne inwestycje.
Trójmiasto i okolice mają potężny potencjał, który sumiennie wykorzystujemy, projektując lepsze jutro dla swoich klientów. Naszą ambicją jest, by osiedla miały wygodną lokalizację, były funkcjonalne i przyjazne dla mieszkańców. 
 
Zbudowaliśmy także budynki użyteczności publicznej, a w naszym portfolio znajdują się lokale usługowe, szkoły, stacje paliw, salony samochodowe. Zdobyte doświadczenie zostanie wykorzystane przy coraz ambitniejszych projektach, które zamierzamy zrealizować w przyszłości. 
Naszą flagową inwestycją jest Aquapark Reda. Obiekt wyposażony został w baseny rekreacyjne, basen sportowy, klub fitness, sauny, papugarnię, a nawet zaplecze noclegowe. To również jedyny w Europie aquapark, w którym można oglądać żywe rekiny. 
 
Naszą misją jest zaangażowanie w realizację oczekiwań naszych klientów, a także transparentne zasady i poszanowanie środowiska. W kreowanej przestrzeni stawiamy na maksymalne dostosowanie projektu architektonicznego do warunków, a także na wielopłaszczyznowy komfort mieszkańców i inwestorów.