SEMEKO mecenatem ważnych wydarzeń

Budowa nowego osiedla to nie tylko stawianie pięknych domów, to także tworzenie nowego miasta, miejsca dla ludzi. W SEMEKO doskonale to rozumiemy. Jako jeden z wiodących na rynku deweloperów angażujemy się w rozwój lokalnej społeczności, powstawanie więzi międzyludzkich, budowanie wartości, których nie da się przeliczyć na pieniądze.

 

Naszą misją jest realizowanie indywidualnych potrzeb Klientów, zapewnienie im bezpieczeństwa, stabilizacji oraz komfortu w nowo kreowanej przestrzeni mieszkalnej. Inspiracje do tego od lat czerpiemy z natury, która wyznacza nam nowe kierunki ekspansji i dynamicznego rozwoju. 

 

Niemal od początku naszej działalności jesteśmy mecenasem wydarzeń kulturalnych, rozrywkowych, sportowych i rekreacyjnych. Uznajemy wartość sportowej rywalizacji, dlatego wspieramy sportowców w ich dążeniach. Szanujemy miejsca, w których powstają nasze inwestycje, dlatego angażujemy się w odkrywanie ich historii. Mamy dużo pokory w stosunku do praw rządzących naturą, dlatego inwestujemy w badania naukowe i ochronę środowiska naturalnego.

SEMEKO w ostatnich latach angażowało się w:

imprezy edukacyjno-rekreacyjne
- sponsoring samochodowych
- sponsoring sportowy
- sponsoring Kadry Narodowej
- współpracę z Muzeum Archeologicznym
- program Aqua Marine
- program EKO