2019-12-21

NOWOŚĆ - AQUASFERA PORT

Już wkrótce rozpoczniemy sprzedaż mieszkań z ostatniego budynku Aquasfery. To już ostatnia szansa zakupu mieszkania, na osiedlu cieszącym się dużym zainteresowaniem .

AquaSfera to wyjątkowe miejsce do zamieszkania. Inwestycja powstała z myślą o osobach, które lubią aktywnie spędzać czas, dla których sport i ruch są ważną częścią życia oraz osób ceniących bliskość natury. Niewątpliwą zaletą Aquasfery jest połączenie kompleksu mieszkaniowego z wybudowanym tuż obok kompleksem rekreacyjno- sportowym, w którego skład wchodzi Aquapark Reda z basenami, atrakcje wodne, świat saun, klub fitness, siłownia, a także Aquacentrum z punktami handlowymi i gastronomicznymi. Unikatowa jest także architektura AquaSfery. Budynki z zewnątrz przypominają zacumowane przy nabrzeżu statki.

Budynek PORT  Przeczytaj wiecej o projekcie.

Najnowszy projekt to trzy-segmentowy budynek Port połączony halą garażową z budynkiem Indian, oraz łącznikiem z Aquaparkiem . Segment  A i C to 10 piętrowe budynki. Segment B – 12 piętrowy. Zaprojektowane zostały mieszkania 1-, 2-, 3- i 4- pokojowe o zróżnicowanych, najbardziej pożądanych  metrażach. W budynku Port w części parterowej powstaną lokale pod działalność usługowo- handlową.

Juz teraz sprawdź jakie mieszkanie możesz wybrać.